Founder`s letter. Poděkování a Well & Less výhled na další etapu.

Founder`s letter. Poďakovanie a Well & Less výhľad na ďalšiu etapu.

Rok 2023 bol v mnohom iný. V našich plánoch silný, v okolnostiach nepredvídateľný. Ale rovnako ako zo všetkých predchádzajúcich neobvyklých rokov, aj z tohto vychádzame silnejší. Bez vás by to nešlo, a my vám veľmi ďakujeme za podporu. Pomáhate nám vytvárať komunitu, ktorá chce Well & Less, a to je misia, ktorú hodláme ďalej zdolávať.

Ako ste si určite všimli, premenili sme sa zo značky hravého spodného prádla na etickú módní & home decor značku. Vytvorili sme úplne novú kolekciu oblečenia z úžasne jemného ľanu s špeciálnym spracovaním. Pridali sme nové modely oblečenia z bio-bavlny a veľa ďalších noviniek, ktoré ste si veľmi rýchlo obľúbili a v ktorých budeme pokračovať v udržateľných medziach.

Nepolevujeme

Aj keď bola udržateľnosť v DNA našej značky vždy, máme ešte veľa práce pred sebou. Máme víziu a jasné kroky, ktoré nás povedú k prehlbovaniu konceptu menej obmývané, ale kvalitné inovovanej módy z prírodných materiálov, vyrobených eticky u nás v EÚ.

Radi by sme prispeli k tomu, aby ste trávili menej času v nákupných centrách a viac so svojimi blízkymi, mali viac času pre seba a užívali si viac radosti z kvalitného života. Aby ste nemuseli zľavovať zo svojich požiadaviek, zvykli si na kvalitné materiály a skvelé strihy našich produktov, ktoré budete ešte dlho nosiť a budete ich stále nové a nové kombinovať.

Každý odvetvie má svojich inovátorov a my sme nesmierne radi, že sa celá spoločnosť posúva dopredu. Našou misiou je móda a zabezpečenie pocitu, že si z každého obliekania alebo spánku odnesiete skvelý pocit na tele aj v mysli, a sme nesmierne radi, že vás každý rok pribúda toľko, ktorí si to uvedomujú.

Príďte roky nás čaká dotváranie kolekcie do celoročnej podoby. Aby ste sa u nás mohli obliecť kvalitne od hlavy až po päty, v lete i v zime, na športové i elegantné chvíle, niekedy aj naraz. Veľkú rolu však hrá aj život našej značky pred oponou, a tak sa môžete tešiť na inšpiratívny obsah tvoriaci komunitu ľudí, ktorých spája kvalitný zdravý životný štýl, ocenenie kvalitného remesla, kvalitných materiálov a ochota učiť sa novým návykom.

Ďakujeme

Ďakujeme, že ste našimi zákazníkmi, a tým aj súčasťou pozitívnych zmien módneho priemyslu. Ďakujeme, že odbavujete náš newsletter a sledujete naše sociálne siete, a prajeme vám všetko dobré do nového roku 2024.

Jakub Kofroň

Späť na blog