Loft 903 / Vanguard Prague

Loft 903 / Vanguard Prague

Loft 903 / Vanguard Prague by PSN

PSN práve dokončila ďalší luxusný loft v rámci projektu Vanguard. Ten teraz nesie označenie č. 903. Interiér, nazvaný Dreamer, bol zverený do starostlivosti štúdia SKULL a reflektuje kombináciu (post)industriálnej architektúry s moderným duchom prvej polovice 20. storočia. Naše exkluzívne ľanové obliečky výrazne podčiarkujú celkový dizajn a zvýrazňujú myšlienku kvality bývania.

Hlavná časť priestoru je vyhradená pre obývaciu zónu. Tá zahŕňa obývaciu izbu, kúpeľňu a spálňu. Táto časť môže byť podľa potreby oddelená posuvnými závesmi. Kuchynský pult s barovým ostrovčekom a priestranný jedálenský stôl sú umiestnené v jednom rade, vytvárajúce pohodlné miesto na varenie a stolovanie. Na poschodí, okrem ďalšej spálne pre hostí, nájdete aj zvýšenú galériu. Mostík pod ňou skrýva priechodný šatník a samostatné miestnosti so sprchou a toaletou.

O projekte Vanguard

Projekt Vanguard priniesol transformáciu bývalej továrne Microna v pražských Modranoch. Priemyselné stroje tu utíchli a namiesto nich vznikli jedinečné bytové jednotky, spolu s prostredím pre ateliéry, štúdiá, nekonvenčné kancelárske priestory a showroomy.

Foto: Studio SKULL

Späť na blog